Duminica, 25 Februarie, 2018
  1. Language
  2. ROMANA
  1. Facebook
  2. LinkedIn
  3. Contact

Echipa noastra

Echipa Imotrust

Suntem o echipă dinamică, formată din tineri profesionişti cu o cultură a succesului, o echipă entuziastă și pricepută, care face ca proiectele imobiliare ale companiei să fie duse la bun sfârșit.


Management

Cristina Deac

Cristina Deac

Președinte Directorat
E-mail: office@imotrustarad.ro

Oana Merca

Oana Merca

Assistant Manager
E-mail: oana.merca@imotrustarad.ro


Marketing & Vânzări

Anca Bejan

Anca Bejan

Director Marketing-Vânzări
E-mail: anca.bejan@imotrustarad.ro

Ioana Rus

Ioana Rus

Referent Marketing
E-mail: ioana.rus@imotrustarad.ro


Financiar

Giorgiana Sorinca

Giorgiana Sorinca

Director Economic
E-mail: giorgiana.sorinca@imotrustarad.ro

Elisabeta Feier

Elisabeta Feier

Director Economic
E-mail: elisabeta.feier@imotrustarad.ro

Marcela Manea

Marcela Manea

Director Economic
E-mail: marcela.manea@imotrustarad.ro

Olesea Rudenco

Olesea Rudenco

Economist
E-mail: olesea.rudenco@imotrustarad.ro

Emina - Maria Rasca

Emina - Maria Rasca

Operator PGC
E-mail: emina.rasca@imotrustarad.ro

Marinela Bacai

Marinela Bacai

Contabil
E-mail: marinela.bacai@imotrustarad.ro


Juridic

Paul Costin

Paul Costin

Sef Departament Juridic
E-mail: paul.costin@imotrustarad.ro

Liliana Todea

Liliana Todea

Consilier Juridic
E-mail: liliana.todea@imotrustarad.ro

Daniel Lasc

Daniel Lasc

Consilier Juridic
E-mail: daniel.lasc@imotrustarad.ro

Chris Novacoviciu

Chris Novacoviciu

Administrator Contracte/Consilier Juridic
E-mail: chris.novacoviciu@imotrustarad.ro




Abonare la newsletter:

Newsletter